Mejk wiek | SO LIFE QUOTES

Andy Quotes

Mejk wiek

Mejk wiek

na scenach i szklanym ekranie jest od października 1999 roku. W skład zespołu wchodzą Elwira Mejk oraz Mariusz Brodzik.
Elwira Mejk – wokalistka, liderka zespołu Mejk. Publicznie śpiewała już w wieku four lat na początku dla rodziców i dziadków, później jej kariera nabierała coraz szybszego tempa. Mijały lata, a Elwira nabierała doświadczenia muzycznego i medialnego w różnych projektach muzycznych.

Prawdziwy sukces rozpoczął się w chwili, kiedy została wokalistką zespołu. Elwira sama pisze teksty, w których stara się zawrzeć prawdziwe odczucia i emocje, które towarzyszą jej w codziennym życiu.

Elwira Mejk jest pomysłodawczynią, realizatorką i prowadzącą autorski program rozrywkowy, który cieszy się wielką oglądalnością, w telewizji POLO TV, pod nazwą Kuchnia POLOwa. Wyśmienicie sprawdza się również w roli konferansjera. Prowadzi wiele prestiżowych imprez firmowych, festiwale, plenery.

Mariusz Brodzik – muzyka towarzyszyła mu od urodzenia, dzięki rodzicom którzy byli niezmiernie muzykalni. Już jako dziecko próbował grać na wielu różnych instrumentach. Instrumentalna droga Mariusza rozpoczęła się w szkole podstawowej.

Przez kolejne lata angażował się w nowe projekty, ale nadal szukał dla siebie czegoś innego. Aż w końcu w 199 roku, dostał propozycję, aby dołączyć do zespołu – pod znaną już dzisiaj nazwą – MEJK. W swoim dorobku artystycznym ma wiele kompozycji i utworów, tworzy, śpiewa, akompaniuje.

Na scenie w czasie koncertów towarzyszą im profesjonalni tancerze.Można ich zobaczyć i usłyszeć na szklanych ekranach i rozgłośniach radiowych. Zespół MEJK ma na koncie liczne nagrody muzyczne w tym takie jak: ZŁOTA NUTA 2000 z Targów Muzycznych INTERMEDIA – 2000 r.; Nagroda

Prezydenta Miasta Opola na Festiwalu Muzyki Dance – NOWEGO TYSIĄCLECIA w czerwcu 2001 roku; Elwira – Wokalistka roku 2002 na Festiwalu Muzyki Dance w Ostródzie; Nagroda Telewizji Polskiej za album DIABEŁ ANIOŁ – 2004 r.; Elwira – Wokalistka 10- cio lecia Festiwali Dance w Ostródzie – 2005 r.

Elwira to piękna i seksowna kobieta, ale mimo to nie ustaje w pracy nad swoim ciałem. Chce się podobać sobie, ale przede wszystkim mężowi. To dla Mariusza wylewa z siebie siódme poty na siłowni.

Aktywność sceniczna mobilizuje do zachowania dobrej sylwetki, ale najbardziej mobilizuje mnie mój mąż Mariusz. Chcę być dla niego atrakcyjna. Mariusz sam postarał się o zajęcia pod okiem profesjonalnego personalnego trenera – wyznaje Elwira. – Aktywność fizyczna od lat nie jest mi obca. Uwielbiam wszelki ruch: jazdę na rowerze, pływanie czy chodzenie po górach.

Sama byłam też przez pewien czas instruktorem aerobiku. Ćwiczenia na siłowni zaczęłam w czerwcu 2014 i od tamtej pory jestem obowiązkowa. Moim konikiem są nogi. Uwielbiam ćwiczenia, które je rzeźbią, wysmuklają. A przedłużeniem nóg jest przecież pupa, nad którą też pracuję, aby jak najdłużej była jędrna – podkreśla Elwira.

Mejk wiek

Mejk wiek

Popular Quotes

Recent Post

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram